Wakacje na morzem - tylko w Jastrzębiej Górze

Polskie morze przyciąga o każdej porze roku, jednak najwięcej turystów zjawia się tu w okresie letnim. Wakacje nad polskim morzem to sprawdzony przepis na udany urlop. Aby pobyt nad morzem można zaliczyć do udanych, warto zawczasu wybrać odpowiednie miejsce dla siebie. Ci, którzy poszukują atrakcji oraz udanego wypoczynku, polecić można noclegi w Jastrzębiej Górze – jednym z najpiękniejszych nadmorskich kurortów w Polsce.


Dlaczego właśnie Jastrzębia Góra?


O atrakcyjności tej miejscowości decyduje już samo jej położenie – to najdalej na północ wysunięta miejscowość Polski. Przypomina o tym obelisk zwany „Gwiazdą Północy”, który można zobaczyć podczas spaceru po tutejszym deptaku.

 

Jastrzębia Góra to miejsce, w którym każdy znajdzie dla siebie coś ciekawego. Ci, którzy lubią wypoczywać na plaży znajdą tu dla siebie atrakcyjne miejsce do opalania z widokiem na słynny klif. Ci, którzy lubą zwiedzać też na nudę narzekać nie będą.

 

Atrakcyjnym miejscem na spacer jest tu Lisi Jar. Ma on głębokość 50 metrów, a jego zbocza porasta liczący sobie ponad sto lat las bukowy. Jastrzębia Góra to również dobry punkt wypadowy dla tych, którzy chcą zwiedzić inne atrakcje w okolicy, jak Rozewie czy słynne Władysławowo.


Malownicze położenie sprawia, że turyści coraz bardziej cenią sobie pobyt w Jastrzębiej Górze. Na tych, którzy zdecyduję na spędzenie urlopu w tym kurorcie, czeka bogata baza noclegowa. Zatrzymać można się w licznych hotelach, willach oraz pensjonatach, zaś na bardziej wymagających podróżnych czekają komfortowo wyposażone apartamenty.